0 262 373 33 22 - 0 532 487 15 79

Kurumsal

İşimiz, İşinizin Güvenliği...

Hakkımızda

Hakem OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği alanında uzun yıllar farklı firmalarda görev yapan tecrübeli uzman ve hekim kadrosuyla 2013 yılında kurulmuştur. Kurucu  hekim ve uzmanların tecrübe, bilgi ve birikimleri ile 12 kişilik deneyimli personel kadrosunun gücüyle İş Sağlığı ve Güvenliği alanında sürekli bir gelişim sağlamak ve hizmet verdiği firmalarda İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini üstün bir kaliteyle yürütmeyi amaçlamaktadır. Hakem OSGB, KOCAELİ başta olmak üzere İSTANBUL, BURSA, SAKARYA ve YALOVA illerinde tüm sektörlere hizmet vermektedir.

4857 Sayılı İş Kanunu ve 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, İş Sağlığı Ve Güvenliğine İlişkin Tehlike Sınıfları Listesi Tebliği gereği İşletmenizin tehlike sınıfına göre CASGEM onaylı A, B, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarını ve İşyeri Hekimlerini görevlendirmekteyiz.


Misyonumuz

Aktif, Dinamik yapımızla, Dünyadaki gelişmeler ve yenilikler doğrultusunda, Müşterilerimizin İş Güvenliği ihtiyaçlarına proaktif ve net çözümler üretmektir.


Vizyonumuz

İŞ GÜVENLİĞİ KÜLTÜRÜ' nün Ülkenin tüm bireyleri arasında yaygınlaşmasını sağlayacak, "Türkiye' nin en güvenilir İş Sağlığı ve Güvenliği  Hizmeti veren şirketi olmak" tır.